Eski araba parçalarından yapılmış 12 mekanik böcek

Fransız sanatçı Edouard Martinet, eski araba parçaları ve hurda metallerden oluşturduğu koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Böcekleri, sinekleri, kelebekleri için doğru parçayı bulma konusunda oldukça takıntılı, bu nedenle bir böceği tamamlaması bazen bir ayken bazen seneler alabiliyor. Titizlikle hazırlanmış koleksiyonun ayrıntılarına web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yazar : Editör Görüntülenme : 1628

Benzer Galeriler

 • 'Beni yıka'yı abartan 25 kişi

  'Beni yıka'yı abartan 25 kişi

  Yaratıcılıkta sınır tanımayan insanlar, toz ile sanat yapıyor...

 • Dünyayı değiştirecek 15 deney!

  Dünyayı değiştirecek 15 deney!

  Gelecek sadece elektronik ve yakıt teknolojilerinde yapılacak yeniliklerle şekillenmeyecek. Genetik bilimi, aslında diğer tüm alanlardan daha çok gelecekte söz sahibi olacak. Çünkü genetik bilimi kaynakları tüketmekten çok çeşitlendirmek üzerine yoğunlaşan deneylerle insanlığı şaşırtmaya hazırlanıyor. Hatta bu deneylerden bazılarının ortaya çıkarttığı sonuçlar şimdiden dünyayı değiştirmeye başladı bile? Gelecek çok farklı bir dünyaya gebe, ve ne ile karşı karşıya olduğunuza bir bakış atmak isterseniz bu galeride karşınıza çıkacaklar sizi şaşırtabilir!

 • Çer çöpten üç boyutlu grafiti yapan adamın 7 harika eseri

  Çer çöpten üç boyutlu grafiti yapan adamın 7 harika eseri

  Portekizli sokak sanatçısı Artur Bordalo (takma adı Bordalo II) bildiğiniz grafitilerin dışına çıkıyor. Sağdan soldan çöpten bulduğu malzemelerle üç boyutlu grafitiler yapan sanatçı dünyanın dört bir yanından davet alıyor.

 • İlginç bir sanat. 39 canlı montaj!

  İlginç bir sanat. 39 canlı montaj!

  Sosyal paylaşım platformu Tumblr kullanıcısı Joel Strong yaratıcı bir çalışmaya imza attı. Joel gençlik yıllarındaki dergilerde gördüğü Leonardo Di Caprio ve diğer yıldızların fotoğraflarını keserek çektiği fotoğraflarla montajlıyor.

 • Dünyanın en garip 21 ürün otomatı

  Dünyanın en garip 21 ürün otomatı

  Daha önce hiç bir otomatta bu ürünlerin satıldığını görmediniz

 • İşte dünyanın en soğuk yerinden 5 Fotoğraf!

  İşte dünyanın en soğuk yerinden 5 Fotoğraf!

  Amerikalılar Dünya'nın en soğuk yerini bulmuşlar, ilgini çektiyse gir bak...

Sosyal Medya

google play
Listetek © Copyright 2015, All Rights Reserved