12 farklı ülkenin çevik kuvvet polisleri

Dünyanın farklı ülkelerinin ekonomi, siyaset, gösteri hakkı ve demokrasiye bakış açılarını çevik kuvvet polislerinin üniformaları üzerinden süzmemizi sağlayacak fotoğraflar…

Yazar : Editör Görüntülenme : 6790

Malezya


Malezya

Meksika


Meksika

Filipinler


Filipinler

Venezuela


Venezuela

Avusturya


Avusturya

Hindistan


Hindistan

Almanya


Almanya

Afganistan


Afganistan

ABD


ABD

Fransa


Fransa

Bosna Hersek


Bosna Hersek

Yunanistan'da meydana gelen halk ayaklanmalarının sembolü Loukanikos ve Yunanistan çevik kuvvet polisi. Loukanikos'ın hikayesini buradan inceleyebilirisniz.


Yunanistan'da meydana gelen halk ayaklanmalarının sembolü Loukanikos ve Yunanistan çevik kuvvet polisi. Loukanikos'ın hikayesini buradan inceleyebilirisniz.

Benzer Galeriler

 • Instagram'ın stil sahibi 15 ikizi

  Instagram'ın stil sahibi 15 ikizi

  Mobil fotoğraf paylaşım platformu Instagram, aynı zamanda moda takipçilerinin de buluşma noktası. Pek çok amatör modacıya ev sahipliği yapan platformda paylaşımlarda bulunan ikizler bir süredir takipçilerine stil tavsiyeleri veriyor. Stilleri ile dikkat çeken Instagram'ın ikizleri:

 • Oldukları yerde olmamaları gereken yapılar

  Oldukları yerde olmamaları gereken yapılar

  Bazen, hiç beklenmedik bir yerde karşımıza çıkan şeyler bizi hayrete düşürebiliyor, "Bunun burada ne işi var?" diyebiliyoruz. Az sonra göreceğiniz yapılar da, mimarilerinden çok, ait oldukları yerle çeliştikleri için bu listeye girdiler.

 • Zengin olmak istiyorsan işte sana 9 öneri!

  Zengin olmak istiyorsan işte sana 9 öneri!

  Business Insider sitesi, finans uzmanlarına danışarak maaşlı çalışanların para biriktirmesine yardımcı olacak 9 yolu belirledi.

 • İç anadolu gelini uysal Batı gelini asi. Samsungun yaptığı anketin 5 sonucu

  İç anadolu gelini uysal Batı gelini asi. Samsungun yaptığı anketin 5 sonucu

  Kayınvalidesine karşı uysal olan gelinlerin İç Anadolu'da, asi gelinlerin ise Batı'da yaşadığı ortaya çıktı. İşte teknoloji şirketi Samsung'un yaptığı anketin ortaya koyduğu ilginç sonuçlar...

 • Harbiyelilerin nefes kesen tatbikatından 9 foto!

  Harbiyelilerin nefes kesen tatbikatından 9 foto!

  Genelkurmay Başkanlığı, 09-11 Eylül 2014 tarihleri arasında, İzmir Menteş ATAT Bölge Birlik Komutanlığında Harbiyelilerin eğitim, atış ve tatbikatlarının icra edildiğini bildirdi...

 • Hayalinizdeki 13 mutfak tasarımı

  Hayalinizdeki 13 mutfak tasarımı

  Bu mutfaklardan birisi hayalinizdeki mutfak olabilir. Birbirinden güzel, farklı ve eşsiz tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Sosyal Medya

google play
Listetek © Copyright 2019, All Rights Reserved