Balondan yapılmış 11 harika ötesi hayvan...

Balonu sadece çocukları eğlendirmek için kullanılan sıradan bir şey olarak mı görüyorsunuz? Öyleyse Japon artist Masayoshi Matsumoto’nun eserlerine inanayacaksınız. Masayoshi Matsumoto öylesine detaylı çalışmış ki eserlerinde balon dışında hiçbir maddeden yararlanmamış. Ne yapıştırıcı herhangi bir madde ne de herhangi bir kalem.. Tamamen balondan oluşan hayvanlar karşınızda!

Yazar : Editör Görüntülenme : 2691
Benzer Galeriler

 • 27 harika akvaryum

  27 harika akvaryum

  Her ne kadar balıklar için asıl cennet doğal ortamları olsa da bu akvaryumlarda da kendilerine iyi bakılıyor gibi duruyor. Çünkü, sıradan evlerdeki sıradan akvaryumlar gibi değiller

 • Bu fotoğraflara bayılacaksınız. 20 kare

  Bu fotoğraflara bayılacaksınız. 20 kare

  İşte görülmesi gereken o kareler

 • Kirli araçlara “beni yıka” yazanları utandıracak 17 kare

  Kirli araçlara “beni yıka” yazanları utandıracak 17 kare

  Bir arabanın arka camına çizilmiş bu resim Teksas’da yaşayan Scott Wade isimli bir sanatçının eseri. Wade önce arabaları bir güzel kirletiyor, sonra eline aldığı fırçası ile araba camlarına en ince detaylarının bile gözlemlendiği resimler çiziyor.

 • Kağıt katlama sanatıyla yapılacağına ikna olamayacağınız 7 eser!

  Kağıt katlama sanatıyla yapılacağına ikna olamayacağınız 7 eser!

  Renkli kağıtları kullanarak yaptığı kağıt heykel tasarımlarını gerçekleştirirken 100 adet A4 sayfaya hiç acımadan kıyan sanatçı, çizimlerini daha karmaşık hale getirmek için katman katman istifleyerek dekoratif forma getiriyor. Görenlerde vitray hissi uyandıran heykellerinde sadece kağıt kullanıyor.

 • Eski araba parçalarından yapılmış 12 mekanik böcek

  Eski araba parçalarından yapılmış 12 mekanik böcek

  Fransız sanatçı Edouard Martinet, eski araba parçaları ve hurda metallerden oluşturduğu koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Böcekleri, sinekleri, kelebekleri için doğru parçayı bulma konusunda oldukça takıntılı, bu nedenle bir böceği tamamlaması bazen bir ayken bazen seneler alabiliyor. Titizlikle hazırlanmış koleksiyonun ayrıntılarına web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 • Resim yaparken kağıt kullanmayan ressamın fırçasından çıkan 36 sanat eseri.

  Resim yaparken kağıt kullanmayan ressamın fırçasından çıkan 36 sanat eseri.

  Eline fırçayı aldığında hayallerini kağıt yerine fasulye tanesi, bir çikolata parçası veya bir bıldırcın yumurtasının üzerine çizen Hasan Kale'nin çalışmaları görenleri şaşkına çeviriyor.

Sosyal Medya

google play
Listetek © Copyright 2015, All Rights Reserved