Tarihi ilçeyi 55 metrekarelik alana sığdıran adamın 18 fotoğrafı

Diyarbakırlı belediye işçisi Fesih Gündoğar, binlerce yıllık tarihiyle onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi Sur ilçesinin taştan maketini, 19 yılda 55 metrekarelik alana inşa etti.

Yazar : Editör Görüntülenme : 2431

Hiçbir eğitim almamasına rağmen heykeltıraşları kıskandıracak çalışmaya imza atan Gündoğar, tarihi ilçenin bütün detaylarını büyük bir sabırla taşa yansıtmayı başardı.


Hiçbir eğitim almamasına rağmen heykeltıraşları kıskandıracak çalışmaya imza atan Gündoğar, tarihi ilçenin bütün detaylarını büyük bir sabırla taşa yansıtmayı başardı.


Benzer Galeriler

 • Çöpe atmadan önce sizi durduracak 12 bilgi!

  Çöpe atmadan önce sizi durduracak 12 bilgi!

  Bunları öğrenince uygular mısınız bilmiyoruz ama bir bakın kültürünüz artar belki...

 • Bu adamın ilginç bir hobisi var

  Bu adamın ilginç bir hobisi var

  Amerika'nın Los Angeles şehrinde yaşayan bu genç adamın oldukça ilginç bir hobisi var.  En büyük eğlencesi fotoğraf çekinmek ama öyle sıradan değil. Hayranı olduğu filmlerden seçtiği sahneleri tekrar ederek. Bunun için önce o sahnenin çekildiği yeri buluyor ardından pozunu veriyor.

 • Daha zeki olmanız için bilmediğiniz 24 sır

  Daha zeki olmanız için bilmediğiniz 24 sır

  IQ düzeyinizde dört yılda 21 puan şaşırtıcı bir şekilde artış veya 18 puanlık bir düşüş olabilir. Bu sizin elinizde. Yani zekânızı ilerletebilir veya geriletebilirsiniz! Yani, 110 puandan 130 puana yükselen kişi “ortalama” insandan “üstün yetenekli” insan sınıfına geçiyor! Tersi ise aptallaşıyorsunuz!.. Newsweek'te yer alan ve Rita Urgan tarafından çevirililerek Cumhuriyet'in Bilim Teknik ekinde yayımlanan (02.03.2012) yazı şöyle: İşte yapacaklarınız!

 • Tüyler ürperten görüntüler

  Tüyler ürperten görüntüler

  Bu fotoğraflara gece çöktüğünde bakmayın...

 • 'Beni yıka'yı abartan 25 kişi

  'Beni yıka'yı abartan 25 kişi

  Yaratıcılıkta sınır tanımayan insanlar, toz ile sanat yapıyor...

 • Ateyizleri devrelerini yakan 22 karmaşık fotoğraf

  Ateyizleri devrelerini yakan 22 karmaşık fotoğraf

  Kafamızın karışık olduğu konulara bir çırpıda açıklık getiren ateyiz arkadaşların çok ilginç bir anda deklanşöre basıldığı anlaşın bu fotoğraflara da bir zahmet açıklama yapmasını bekliyoruz…

Sosyal Medya

google play
Listetek © Copyright 2019, All Rights Reserved