Beraber yaşadığınızda öğreneceğiniz 7 erkek durumu

Erkek arkadaşınızı tanıdığınızı mı düşünüyorsunuz? Bakalım doğru yolda mısınız; Ya birlikte yaşamaya başladığınızda yakışıklı sevgiliniz kurbağaya dönerse?

Yazar : Editör Görüntülenme : 3272

1- Yemek ve temizlik anlayışları limitlidir. Elbette O'nun annelerinizden gördüğünüz gibi bahar temizliği yapmasını beklemiyor olabilirsiniz. Ama her sabah leş gibi kahve makinasını, diş macunu parçacıklarıyla bezenmiş lavaboyu ya da ps aşkına kendinden geçmiş canım salonunuzu gördüğünüzde hep O'nu anacaksınız.


1- Yemek ve temizlik anlayışları limitlidir.

 Elbette O'nun annelerinizden gördüğünüz gibi bahar temizliği yapmasını beklemiyor olabilirsiniz. Ama her sabah leş gibi kahve makinasını, diş macunu parçacıklarıyla bezenmiş lavaboyu ya da ps aşkına kendinden geçmiş canım salonunuzu gördüğünüzde hep O'nu anacaksınız.

2- Jileti her zaman seninkinden daha keskindir. Aslında sağlığınız için en çok dikkat etmeniz gereken konu tam da şudur ki; "ay benim jiletim kalmadı, dur O'nunkini kullaniym" deme gafletinde bulunursanız yanınıza bolca pansuman malzemesi almayı da unutmayınız.


2- Jileti her zaman seninkinden daha keskindir.

 Aslında sağlığınız için en çok dikkat etmeniz gereken konu tam da şudur ki;

3- Bana sandviç yap kadın! Derler şakayla karışık ya hani, gayet ciddidirler. İki dilim ekmeğin arasına peynir, biber, domates koymanızı isterler. Yapamayacaklarından değil tabi, egosal bir durumdur bu.


3- Bana sandviç yap kadın!

 Derler şakayla karışık ya hani, gayet ciddidirler. İki dilim ekmeğin arasına peynir, biber, domates koymanızı isterler. Yapamayacaklarından değil tabi, egosal bir durumdur bu.

4- Sabahları içinden yaratık çıkabilir. Erkeklerde sabah siniri denen günlük bir rutin vardır. Bu gibi anlarda gerekmedikçe irtibat kurmayın, sakın ola O'ndan bişey istemeyin, doğal ortamında bir süre rahat bırakın.


4- Sabahları içinden yaratık çıkabilir.

 Erkeklerde sabah siniri denen günlük bir rutin vardır. Bu gibi anlarda gerekmedikçe irtibat kurmayın, sakın ola O'ndan bişey istemeyin, doğal ortamında bir süre rahat bırakın.

5- İşe yararmış gibi görünmeye bayılırlar. Hadi diyelim bir kavanozu açmak kolay, ama biraz daha komplike bir iş istediğinizde hep çok meşgul olurlar. İstemeyip kendim yapayım derseniz de, tam işinizi bitirmek üzereyken sol yandan gelen "yardıma ihtiyacın var mı canımmm?" sorusuyla tüylerinizin dikelmesi kaçınılmaz olur.


5- İşe yararmış gibi görünmeye bayılırlar.

 Hadi diyelim bir kavanozu açmak kolay, ama biraz daha komplike bir iş istediğinizde hep çok meşgul olurlar. İstemeyip kendim yapayım derseniz de, tam işinizi bitirmek üzereyken sol yandan gelen

6- Söz vermekten bıkmazlar. Özellikle tuvalet temizliği konusunda her gün defalarca söz alabilirsiniz, verir, vermez demiyoruz ama sonuç asla değişmez. Kendinize yazık.


6- Söz vermekten bıkmazlar.

 Özellikle tuvalet temizliği konusunda her gün defalarca söz alabilirsiniz, verir, vermez demiyoruz ama sonuç asla değişmez. Kendinize yazık.

7- Yatağın "ortası" hep O'nundur. Hani "ben yatağın sol yanında yatarım" dayatmasına "ok" dersiniz ya, birkaç hafta sonra kolu, boynu ağrır sağa geçer, ona da "ok" dersiniz. İşte tüm bu dolanmaların, gel-gitlerin, kafa karışıklıklarının sonunda yatağın tam da ortası hep O'nundur...


7- Yatağın

Benzer Galeriler


Sosyal Medya

Listetek © Copyright 2020, All Rights Reserved