Hayalinizdeki 13 mutfak tasarımı

Bu mutfaklardan birisi hayalinizdeki mutfak olabilir. Birbirinden güzel, farklı ve eşsiz tasarımlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Yazar : Editör Görüntülenme : 10372

1.Akıllı mutfak tasarımı Teknolojiyle mutfağın birleştiği nokta. Yeni nesil Smart Kitchen. Büyüleyici bir tasarım ve teknolojinin nimetlerini sizlere layıkıyla sunuyor. Tek bir dokunuşla istediğiniz kapağı açıp, ses kontrolle istediğiniz kapağı kapatabilirsiniz. Mutfağınızın tüm hakimiyeti tek bir ekran üzerinde toplandı. Ses sistemi, televizyon, radyo ve evdeki diğer teknolojik aletlere erişimi bu ekrandan sağlayabilirsiniz. Ve sayamadığımız birçok özellik daha...


1.Akıllı mutfak tasarımı

Teknolojiyle mutfağın birleştiği nokta. Yeni nesil Smart Kitchen. Büyüleyici bir tasarım ve teknolojinin nimetlerini sizlere layıkıyla sunuyor. Tek bir dokunuşla istediğiniz kapağı açıp, ses kontrolle istediğiniz kapağı kapatabilirsiniz. Mutfağınızın tüm hakimiyeti tek bir ekran üzerinde toplandı. Ses sistemi, televizyon, radyo ve evdeki diğer teknolojik aletlere erişimi bu ekrandan sağlayabilirsiniz. Ve sayamadığımız birçok özellik daha...

2. White Lake tasarımı Şato mutfağını evinize taşıyan klasik bir tasarım. Klasik mutfak sevenlerin eksikliğini hissettiği bütünlüğü sağlamış bir konsept.


2. White Lake tasarımı

Şato mutfağını evinize taşıyan klasik bir tasarım. Klasik mutfak sevenlerin eksikliğini hissettiği bütünlüğü sağlamış bir konsept.

3. Oval kapak tasarımı Yalın, sade çizgiler ve yumuşak geçişleriyle, sunduğu kullanım kolaylığıyla, kullanıcının bir orkestra şefi gibi yönetebileceği çok fonksiyonlu bir tasarım.


3. Oval kapak tasarımı

Yalın, sade çizgiler ve yumuşak geçişleriyle, sunduğu kullanım kolaylığıyla, kullanıcının bir orkestra şefi gibi yönetebileceği çok fonksiyonlu bir tasarım.

4. Vintage tasarım Eskiyle yeninin kucaklaşması. Mutfağınızda keyifle yemeğinizi yaparken, geçmişi günümüzde yaşama hissi.


4. Vintage tasarım

Eskiyle yeninin kucaklaşması. Mutfağınızda keyifle yemeğinizi yaparken, geçmişi günümüzde yaşama hissi.

5. Şef mutfak tasarımı Pastel ve doğal renklerle harmanlanmış, modern ve keskin çizgilerle şıklığı buluşturan bir mutfak. Tasarım itibariyle çağdaş bir görünüme sahip olsa da ahşap detaylarla geleneklerin yaşatıldığı bir mutfak tasarımı.


5. Şef mutfak tasarımı

Pastel ve doğal renklerle harmanlanmış, modern ve keskin çizgilerle şıklığı buluşturan bir mutfak. Tasarım itibariyle çağdaş bir görünüme sahip olsa da ahşap detaylarla geleneklerin yaşatıldığı bir mutfak tasarımı.

6.Country tasarım Doğanın sade ve eşsiz güzelliğini mutfağınızda hissedebilirsiniz. Mat su yeşili renk ve ahşap detaylarla kendinizi yemyeşil bir ormanda hissedebilirsiniz. Ayrıca Ege ve Akdeniz mutfakları, yazlık evler ve şehrin kargaşasında doğayı arayanlar için ideal bir mutfak tasarımı.


6.Country tasarım

Doğanın sade ve eşsiz güzelliğini mutfağınızda hissedebilirsiniz. Mat su yeşili renk ve ahşap detaylarla kendinizi yemyeşil bir ormanda hissedebilirsiniz. Ayrıca Ege ve Akdeniz mutfakları, yazlık evler ve şehrin kargaşasında doğayı arayanlar için ideal bir mutfak tasarımı.

7. Modern tasarım Sade çizgilerin hakim olduğu yarım boy dolaplarıyla tekdüzeliğin dışına çıkmış ve çağdaş bir hava yakalayan metalik tasarım.


7. Modern tasarım

Sade çizgilerin hakim olduğu yarım boy dolaplarıyla tekdüzeliğin dışına çıkmış ve çağdaş bir hava yakalayan metalik tasarım.

8.Altın varaklı tasarım Göz alıcı ayrıntılar ve detaylarla örülmüş üstün bir klasik mutfak örneği. Her detayı incelikle düşünülmüş, kullanıcıya mutfakta geçirilen zamanı adeta bir şölene dönüştüren geniş adalı bir tasarım.


8.Altın varaklı tasarım

Göz alıcı ayrıntılar ve detaylarla örülmüş üstün bir klasik mutfak örneği. Her detayı incelikle düşünülmüş, kullanıcıya mutfakta geçirilen zamanı adeta bir şölene dönüştüren geniş adalı bir tasarım.

9. Şehirli tasarım İddialı renk ve yarım boy dolaplar. Mekanın tamamıyla ilişki kurabilecek bir samimiyet ortamı.


9. Şehirli tasarım

İddialı renk ve yarım boy dolaplar. Mekanın tamamıyla ilişki kurabilecek bir samimiyet ortamı.

10. Swarovski kulp tasarımı Swarovski'nin asaletinin modern mutfakla buluşması.


10. Swarovski kulp tasarımı

Swarovski'nin asaletinin modern mutfakla buluşması.

11. Kulpsuz ve çağdaş tasarım Sade, doğal, çok fonksiyonlu ve çağdaş bir mutfak.


11. Kulpsuz ve çağdaş tasarım

Sade, doğal, çok fonksiyonlu ve çağdaş bir mutfak.

12. Ahşap tasarım Nostaljik bir havaya sahip olan insanı doğallığına kaptıran klasik bir tasarım.


12. Ahşap tasarım

Nostaljik bir havaya sahip olan insanı doğallığına kaptıran klasik bir tasarım.

13. Beyaz ve sade tasarım Her detaylarıyla ince düşünülmüş geniş ailelerin mutfağı.


13. Beyaz ve sade tasarım

Her detaylarıyla ince düşünülmüş geniş ailelerin mutfağı.

Benzer Galeriler


Sosyal Medya

Listetek © Copyright 2020, All Rights Reserved