Dövmesi olanlara en çok sorulan 5 soru

Dövmesi olanların artık cevaplamaktan yorulduğu, ilk kez yaptırmayı düşünenlerin ise sıkça duyacakları meşhur sorulara bir göz attık..

Yazar : Editör Görüntülenme : 5653

1) Acıdı mı? Dövme işlemi sırasında derinizin altına orda olmaması gereken bi iğnenin girdiğini düşünürsen tabiiki de acıması gayet normal. Ayrıca dövme yapanların çoğunun "badass" tipler olduğunu düşünürseniz evet cevabı almayı beklemeniz biraz saçma olabilir.


1) Acıdı mı?

Dövme işlemi sırasında derinizin altına orda olmaması gereken bi iğnenin girdiğini düşünürsen tabiiki de acıması gayet normal. Ayrıca dövme yapanların çoğunun

2) Pişman değil misin? "Kuş sağ tarafta olsa daha iyi olmaz mıydı?" "Güzel de bunun çizgisi kaymış gibi" "2 cm daha aşağıda olsa tam olucakmış" "Bu iyi de keşke şöyle olsaymış" Aşırı sarhoş olup suratınıza Mike Tyson'ın suratındaki gibi bir dövme yaptırmadığınız sürece bu soruların çoğunu göz ardı etmelisiniz.


2) Pişman değil misin?

3) Peki yaşlandığında dövmenden rahatsız olursan? Şahsi fikrim : Zaten yaşlandığımda vücudumda ki boya izi sorunlarımdan en hafifi olacaktır Ya da diyelim ki dövmenin olduğu alan sarktı ve estetik açıdan tam bir facia ; bu 87 yaşındayken umrumda olur mu ? No.


3) Peki yaşlandığında dövmenden rahatsız olursan?

Şahsi fikrim : Zaten yaşlandığımda vücudumda ki boya izi sorunlarımdan en hafifi olacaktır Ya da diyelim ki dövmenin olduğu alan sarktı ve estetik açıdan tam bir facia ; bu 87 yaşındayken umrumda olur mu ? No.

4) Şimdi sadece dövmelilerden mi hoşlanıyosun? Okay bi insan dövmesi var diye birini çekici bulabilir ama bu sarışın diye birini beğenmekten farklı değil . Yani dövmen var diye kimse sana gelip "hey senin dövmen var gel benim sevgilim ol" demicek . Dövmeli birinin dövmesiz biriyle çıkması gayet normaldir, olabilir , yayalım arkadaşlar.


4) Şimdi sadece dövmelilerden mi hoşlanıyosun?

Okay bi insan dövmesi var diye birini çekici bulabilir ama bu sarışın diye birini beğenmekten farklı değil . Yani dövmen var diye kimse sana gelip

5) Anlamı ne? Sanane. Yani tamam vücuduma bir belki isyan veya sisteme karşı gelmek amacıyla bi şeyler çizmiş olabilirim ama bu sana açıklamamı gerektirmez. Insanlar sorsun da dövmemin anlamını soyliyim diyen insanlar genelde çok azdır. Adam dövme yaptırmış,derin asi biri demek ki . Fazla soru sormayın bence....


5) Anlamı ne?

Sanane. Yani tamam vücuduma bir belki isyan veya sisteme karşı gelmek amacıyla bi şeyler çizmiş olabilirim ama bu sana açıklamamı gerektirmez. Insanlar sorsun da dövmemin anlamını soyliyim diyen insanlar genelde çok azdır. Adam dövme yaptırmış,derin asi biri demek ki . Fazla soru sormayın bence....

Benzer Galeriler


Sosyal Medya

Listetek © Copyright 2020, All Rights Reserved