Yüz boyama sanatının muhteşem 18 örneği

Bir anda 40 yaş yaşlanabilir, bir anda hayvana dönüşebilirsiniz. Bunların hepsi küçük fırça darbeleriyle mümkün...

Yazar : Editör Görüntülenme : 7459Benzer Galeriler

 • Neşet Ertaş'ın bilinmeyen fotoğrafları

  Neşet Ertaş'ın bilinmeyen fotoğrafları

  Abdal müzik geleneğinin en büyük temsilcilerinden Neşet Ertaş'ın vefatının üzerinden bir yıl geçti. Ertaş'ın 2005 yılından vefatına kadar menajerliğini yapan Gülsüm Sarıkaya, Bozkırın Tezenesi'ni kişisel arşivindeki özel fotoğraflarla anlattı. Fotoğraflarda Ertaş'ın mütevazı hayatı, deniz sevgisi ve hayat arkadaşıyla mutlu anları görülüyor.

 • İlginç bir sanat. 39 canlı montaj!

  İlginç bir sanat. 39 canlı montaj!

  Sosyal paylaşım platformu Tumblr kullanıcısı Joel Strong yaratıcı bir çalışmaya imza attı. Joel gençlik yıllarındaki dergilerde gördüğü Leonardo Di Caprio ve diğer yıldızların fotoğraflarını keserek çektiği fotoğraflarla montajlıyor.

 • İştah kabartacak 28 yemek sunumu. Adeta sanat eseri.

  İştah kabartacak 28 yemek sunumu. Adeta sanat eseri.

  İştahsız çocukları anneyi sanatçı yaptı

 • Büyüleyici 15 sokak

  Büyüleyici 15 sokak

  Japonlar doğal dünya güzelliklerinin tadını çıkarmak anlamına gelen Hanami isimli bir geleneğe sahip. Bununla beraber, bir kişinin oldukça güzel ve renkli sokakların tadını çıkarması için derin ve felsefi düşüncelere ihtiyacı yok aslında. Kış aylarının karanlık günlerini yaşadığımız şu dönemde, bu içerikte bir araya getirdiğimiz doğal ve romantik sokaklar, birkaç ay sonra doğayı ve bizleri tekrar hayata döndürecek olan bahar aylarının gelişini hatırlatıyor bizlere. Bu sokaklarda amaçsızca yürümek bile unutulmaz bir deneyim olmalı. İnsanı doğayı kucaklamaya iten ve yaşadığımız dünyanın aslında ne kadar da güzel bir yer olduğunu bizlere hatırlatan muhteşem sokaklar bunlar. İşte bu soğuk kış günlerinden sıkılmışken, bizlere renkli doğanın romantizmini hatırlatan o sokaklar

 • Dünyanın en pahalı 20 tablosu

  Dünyanın en pahalı 20 tablosu

  En iyi sanatçıların en güzel eserleri. Hepsi birbirinden değerli ve şu an zenginlerin duvarlarını süslüyorlar.

 • Barcelona şehrinde olan Hanoi Sirki'nin perde arkasından 10 kare !

  Barcelona şehrinde olan Hanoi Sirki'nin perde arkasından 10 kare !

  Fotoğrafçı Cristian Rodriguez, şu an Barcelona şehrinde olan Hanoi Sirki'ni görüntüledi. İşte hayranlıkla izlediğimiz sirklerinin görünmeyen yüzünde neler yaşanıyor?

Sosyal Medya

google play
Listetek © Copyright 2019, All Rights Reserved